Ons team

'Wie leest, leeft 1000 levens en blijft toch zichzelf" [C.S.Lewis]

Ellen Depoortere

Pluizercoördinator

pluizer@linc-vzw.be
0473 73 27 45

Life is too short to remove a USB safely.

Sarah Grueso

Educatief medewerker

sarah.grueso@linc-vzw.be
0493 40 09 10

Wat er ook gebeurt, alles komt altijd goed!

Simon Lahey

Office manager

simon.lahey@linc-vzw.be
0493 40 09 07

I'm not great at advice. But can I interest you in a sarcastic comment? (Chandler Bing)

Vincent Libin

Educatief medewerker

vincent.libin@linc-vzw.be
0493 40 09 08

Als je alle letters van het alfabet in een doosje stopt, heb je elk boek dat ooit werd geschreven.

Annelies Magits

Educatief medewerker

annelies.magits@linc-vzw.be
0493 40 09 07

We kunnen niet "niet communiceren"

Kaat Rondou

Communicatiemedewerker

kaat.rondou@linc-vzw.be
0493 40 09 11

Ik heb het nog nooit gedaan, dus ik denk dat ik het wel kan. [Pippi Langkous]

Hilde Devos

Office assistant

hilde.devos@linc-vzw.be
0493 40 09 07

Je kan een mens niets leren; je kan hem alleen helpen het zelf te ontdekken in zichzelf. [Galileo]

Helga Schepers

Pedagogisch medewerker

helga.schepers@linc-vzw.be
0493 40 09 07

PI is gedefinieerd en biedt oneindig veel mogelijkheden

Pieter Rombouts

Directeur

pieter.rombouts@linc-vzw.be
0496991797